Duomenų apsaugos dokumentacija (BDAR) – kiekviena įmonė/ įstaiga turėtų turėti patvirtintą politiką (taisyklių sąvadą), kuriuo vadovaujantis siekiama maksimaliai apsaugoti klientų/ paslaugų gavėjų asmens duomenis ir minimizuoti duomenų apsaugos pažeidimų grėsmes.

Kaip ruošiama dokumentacija?
Dokumentacijos ruošimo proceso metu siekiama atitikti kliento interesus ir maksimaliai pritaikyti taisykles prie įmonės/ įstaigos veiklos profilio. Vengiant ''copy-paste'' ir tik ''rekvizitų'' pakeitimo principo, atliekamas išankstinis auditas apie įmonės veiklos procesus, susijusius su duomenimis pagal pateikiamą BDAR klausimyną (žr. žemiau) ir jeigu reikalinga vykstama į pačią įmonę.
BDAR_klausimynas_BENDRAS.docx

Pagrindiniai duomenų apsaugos dokumentai:

Mokymai darbuotojams.
Papildomai galime atvykti į įmonę/ įstaiga ir atlikti mokymus darbuotojams, pabrėžiant aktualius duomenų apsaugos probleminius aspektus pagal metodinę medžiagą
_Duomenu_apsauga__mokymai_darbuotojams.pdf

BDAR dokumentacijos kaina.
Dokumentacijos kaina priklauso nuo individualios įmonės/ įstaigos veiklos profilio, valdomų duomenų kiekio, naudojamų informacinių sistemų, kompiuterinių apsaugos priemonių ir kitų veiksnių.
Dokumentacija biudžetinėms įstaigoms (mokyklos/ darželiai/ slaugos namai/ PSPC centrai) kainuoja nuo 250 €*
Dokumentacija įmonėms kainuoja nuo 400 €*

*Galutinė kaina nustatoma įvertinus ir susipažinus su įmonės/ įstaigos ypatybėmis.